Torebka jabłkowo-śliwkowa 200 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Cydr jabłkowo-wiśniowy 200 ml OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Dodatek Mango, banan, pigwa - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Cydr jabłkowy 100% 200 ml OVOČNÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,84 zł
Organiczny
Holle Dynia, cukinia i ziemniaki danie dodatkowe 190g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,46 zł
Torebka mieszanki jabłkowo-ogrodowej 200 g OVOČÝÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,16 zł
Organiczny
Dodatek z płatków owsianych mango, marakuja - saszetka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Saszetka jabłkowo-marchwiowa 120 g DRZEWA OWOCOWE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
5,95 zł
Organiczny
Holle Mleko modyfikowane 1 400g ekologiczne
Skladem (expedice 1-5 dní)
49,38 zł
Organiczny
BIOTR7640161877290
Opis szczegółowy produktu
Przecier owocowy bez dodatku cukru, który nie zawiera konserwantów.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 278kJ/65kcal |
| Tłuszcze | 0,08g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 15,73g |
| w tym cukry | 13,80 g |
| Błonnik | 1,80 |
| Białko | 0,48 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność i żywienie |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8592809002368 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Dodatek gruszka, banan, agrest - torebka 110 g BIO RUDOLFS
Dočasně nedostupné
6,63 zł
Organiczny
Chipsy bezglutenowe dla dzieci ze szpinakiem BIO - BioKids 55g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Organiczny
Napój gazowany dla dzieci 100% ekologiczne jabłko - Kidibul 750 ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
28,03 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
