Cydr jabłkowo-gruszkowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,82 €
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,17 €
1,06 €
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
0,97 €
Rabat
2,14 €
–7 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,99 €
Opis szczegółowy produktu
gruszki nadają cydrowi słodycz i gęstą kremową konsystencję, jabłka świeżość i delikatną kwasowość - świetnie nadają się do uzupełniania energii i płynów w tym samym czasieWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000661 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
3,22 €
Nowość
Organiczny
Sok jabłkowy z koncentratu 1 l BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,53 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
