MOSZCZ JABŁKOWY I BURAKOWY - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,69 zł
Opis szczegółowy produktu
atrakcyjny kolor, jeszcze bardziej atrakcyjny smak - sok warzywny uzupełni Twoje codzienne spożycie owoców i warzywWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809000111 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Ocet jabłkowy 5% 0,5l BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,72 zł
Sok ze świeżego imbiru - Apteka klasztorna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,76 zł
Nowość
Organiczny
Sok pomidorowy z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Old Lady - sok ananasowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,09 zł
Sok z borówki z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,55 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
