Cydr jabłkowo-gruszkowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,31 zł
Cydr - półwytrawny - Amity 330 ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,37 zł
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,80 zł
Opis szczegółowy produktu
gruszki nadają cydrowi słodycz i gęstą kremową konsystencję, jabłka świeżość i delikatną kwasowość - świetnie nadają się do uzupełniania energii i płynów w tym samym czasieWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000678 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok marchewkowo-jabłkowy - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,47 zł
Sok z borówki z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,92 zł
Nowość
Organiczny
Sok z owoców i warzyw żółtych 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
13,81 zł
Nowość
Organiczny
7,20 zł
–6 %
Sok z kiszonej kapusty 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,76 zł
Old Lady - sok ananasowy 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,33 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
