Cydr jabłkowo-imbirowy - Sok owocowy 3L
Produkty powiązane
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,08 zł
Opis szczegółowy produktu
więc ma kopa - świetne na ciepło i na zimno - pikantny, lekko ostry smak - cydr dla dorosłychWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 3 kg |
| EAN: | 8592809001019 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok żurawinowy z miąższem - Naturalny 500ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,55 zł
Nowość
Organiczny
Sok pomarańczowy butelka 1 l BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
22,03 zł
Organiczny
Organiczny sok KINDER 100% Beutelsbacher 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
7,73 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Organiczny
Ocet jabłkowy 5% 0,5l BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,72 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
