Cydr jabłkowo-imbirowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Opis szczegółowy produktu
więc ma kopa - świetne na ciepło i na zimno - pikantny, lekko ostry smak - cydr dla dorosłychWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809001026 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Sok z buraków - Fructal 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,73 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Old Lady - sok z winogron niebieskich 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,06 zł
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
