Cydr jabłkowo-wiśniowy - Sok owocowy 5L
Produkty powiązane
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
niedoceniany owoc o wyrafinowanym smaku - smaczny dla dzieci i dorosłych - orzeźwiający, gorzkawy smak dobrze komponuje się ze słodkimi jabłkamiWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000425 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Nowość
Organiczny
7,20 zł
–5 %
Sok z kiszonej kapusty 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,77 zł
Nowość
Organiczny
Sok z marchwi 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,92 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,55 zł
Organiczny
Sok marchewkowy butelka 1000 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
