Cykoria - pełnoziarnisty biszkopt z nadzieniem kawowym - Nature Line 32g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ciasteczka kawowe z kokosem 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,80 zł
Organiczny
Ciasteczka pełnoziarniste dla dzieci Naturalne 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Miękkie pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z sokiem jabłkowym bez dodatku cukru 6M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Organiczny
Ciasteczka kokosowe bezglutenowe z sorgo 100 g BIO ZEMANKA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,65 zł
Organiczny
Pełnoziarniste ciasteczka dla dzieci z belgijską czekoladą 36M+ 120 g BIO BISKIDS
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,59 zł
Opis szczegółowy produktu
Efekty pozytywne: - Wskazany dla kobiet w ciąży w celu suplementacji kwasu foliowego, którego niedobór wiąże się z poronieniem, niską masą urodzeniową noworodka oraz wadami cewy nerwowej. - Źródło błonnika - korzystnie wpływa na procesy trawienne i perystaltykę jelit. - Źródło witaminy E i witaminy z grupy B. - Bez tłuszczu palmowego.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2037kJ/486kcal na 100g |
| Tłuszcze | 22,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,00g |
| Węglowodany | 62,00g |
| w tym cukry | 31,00 g |
| Błonnik | 5,50 g |
| Białko | 7,70 g |
| Sól | 0,26 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Ciasteczka |
|---|---|
| Waga: | 0.032 kg |
| EAN: | 8586008105180 |
Sušenky GLAMOUR mandlové s brusinkami - VEGAN- Mons 110g
Dočasně nedostupné
12,86 zł
Ciasteczka pomarańczowe ekologiczne z gorzką czekoladą Rosengarten 150 g
Dočasně nedostupné
19,15 zł
Čučoriedka - celozrnné sušenky s borůvkovou náplní - Nature Line 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Organiczny
Ciasteczka z mąki pełnoziarnistej orkiszowej i karobu 100 g BIO GOOD TIMES
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,28 zł
Vanesky - pełnoziarniste ciasteczka z nadzieniem śliwkowym - Nature Line 65g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,26 zł
Perla Linz banan półmoczony 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Organiczny
MOJE CIASTECZKA KLONOWE 130 g ORGANICZNE ORGANICZNE NIEORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,80 zł
Mini ciasteczka OREO o smaku truskawkowym w kubku 61,3 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,99 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
