Czarna Quinoa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g SERNIK EKOLOGICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,78 zł
Wskazówka
Organiczny
Otręby pszenne 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Nowość
Organiczny
Gryka Dennree 500 g ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,66 zł
Organiczny
9,79 zł
–22 %
Kasza bulgur gryczana 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,63 zł
Opis szczegółowy produktu
Nadaje się jako dodatek lub podstawa posiłku. Można go przygotować na słodko lub na słono, upiec, wykorzystać jako nadzienie do zup lub dodać do wegetariańskich klopsików.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1550kJ/370kcal |
| Tłuszcze | 6,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,30g |
| Węglowodany | 64,00g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 16,30g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków śniadaniowych |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906484 |
Polenta kukurydziana instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,73 zł
Organiczny
Kasza gryczana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
112,21 zł
Kasza gryczana jasna łuskana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,32 zł
Ryż chrupiący bezglutenowy z miodem - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,49 zł
Bułka tarta kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
86,96 zł
Bułka tarta z kukurydzy i ciecierzycy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
111,51 zł
Ryż chrupki bezglutenowy z kakao - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,73 zł
Komosa ryżowa czerwona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
180,94 zł
Organiczny
Ryż basmati ekologiczny naturalny organiczny*nieorganiczny 10 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,96 zł
Płatki gryczane - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
74,34 zł
Specjalna bułka tarta kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
105,20 zł
Kasza ryżowa drobna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,73 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
