Kasza orkiszowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Naturalny ryż basmati bez ziaren. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,91 zł
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g SERNIK EKOLOGICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,78 zł
Nowość
Organiczny
Ryż Arche Sushi 500g ekologiczny
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,55 zł
Organiczny
Ryż biały Basmati bez łuski 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,93 zł
Opis szczegółowy produktu
Kasza orkiszowa w kuchni: smażona z cebulką jako świetny dodatek do dań, do przygotowywania risotto, wzbogacania sałatek, do pulpetów, do wypieków, do zup itp.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1480kJ/354kcal |
| Tłuszcze | 2,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 64,30g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białko | 15,00g |
| Sól | 0g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków śniadaniowych |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905708 |
Kasza gryczana jasna łuskana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,32 zł
Gruczoł łzowy pospolity - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
290,34 zł
Skrobia ryżowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
130,45 zł
Organiczny
Ryż długoziarnisty indica organiczny naturalny organiczny*nieorganiczny 10 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
136,50 zł
Ryż chrupki bezglutenowy z kakao - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
176,73 zł
Organiczny
Gryka łuskana ekologiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
122,03 zł
Ryż czerwony - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
105,20 zł
Biała Quinoa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
182,34 zł
Organiczny
Ryż mleczny okrągły naturalny 10 kg BIO BIO NEBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
198,78 zł
Kasza kukurydziana - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
32,26 zł
Ryż jaśminowy (Wietnam) - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
55,97 zł
Bułka tarta z kukurydzy i ciecierzycy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
111,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
