Długotrwała pasta chrupiąca - Lunter 75g
Produkty powiązane
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,03 zł
Organiczny
Łubin tempeh BIO NATURALNY - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,45 zł
Organiczny
Napój probiotyczny Bifidora koza 240 g BIO BIOFARMA DORA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,24 zł
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,29 zł
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Dostupné
15,41 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Średnia ocena produktu wynosi 3,7 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Kimchi - sałatka z fermentowanych warzyw - HUHUCHILLI 5kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
305,68 zł
Opis szczegółowy produktu
Pasta warzywna o delikatnym smaku skwarków. Pasta ze skwarków w puszce ma termin przydatności do spożycia wynoszący 178 dni. - 100% roślinny - Bez cholesterolu i konserwantów - Wykonany wyłącznie z europejskiej soi, bez użycia organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO) - Zawiera ważny dla organizmu błonnik, witaminy, nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i 20 innych aminokwasówWartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1057kJ/255kcal |
| Tłuszcze | 22,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,10g |
| Węglowodany | 6,70g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | 1,30 g |
| Białko | 7,00 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586017250437 |
Majonez wegański - Agricol 5kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
70,61 zł
Deser kozi Janínek VANILLA - Sedlák 120g
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,81 zł
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,98 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
