Trwały francuski smarowidło - Lunter 75g
Produkty powiązane
Rostlinný Rizz rýs - provensálský - Rýsárna 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,46 zł
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,03 zł
Opis szczegółowy produktu
Pyszna warzywna pasta z francuskimi drożdżami. Termin przydatności do spożycia francuskiego smarowidła w puszce wynosi 178 dni. - 100% roślinny - Bez cholesterolu i konserwantów - Pasta ma wysoką zawartość pełnowartościowych białek - Wyprodukowana z czystej europejskiej soi, bez użycia organizmów genetycznie modyfikowanych (GMO)Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 571kJ/138kcal |
| Tłuszcze | 9,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,80g |
| Węglowodany | 4,00g |
| w tym cukry | <0,50 g |
| Błonnik | 3,00 g |
| Białko | 7,50 g |
| Sól | 1,20 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8586001010672 |
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Organiczny
Jogurt biały wiejski 400 g BIO FARMA STRUHY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,07 zł
Wskazówka
Kapusta kiszona krymska 600 g ZELÁRNA LOBKOWICZ
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Nowość
Organiczny
Wegański napój cytrynowy lassi 230 ml BIO BIEDERMANN
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,10 zł
Organiczny
Organiczny marynowany tempeh z soczewicy - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,70 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
