Duet kiełków soi - bezglutenowy - Celita 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Batonik z galaretką z solonego karmelu - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Batonik zbożowy z jabłkiem. i wkrótce. w jodze. 40g lukru FIT JOYA
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,44 zł
Batonik musli WIŚNIOWY z polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1830kJ/437kcal |
| Tłuszcze | 17,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,30g |
| Węglowodany | 57,00g |
| w tym cukry | 35,00 g |
| Błonnik | 3,50 g |
| Białka | 12,10 g |
| Sól | 0,07 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594027771002 |
Batonik musli bez cukru w jogurcie - czarna porzeczka - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,90 zł
Plasterki jabłka z morelą 25g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,97 zł
Jabłko krojone 100% 20 g OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,80 zł
Newbar Serek wiejski i cytryna 28g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,78 zł
SNEIK truskawka - owocowy przysmak bez dodatku cukru - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,01 zł
Rabat
2,59 zł
–10 %
Batonik musli w jogurcie - wiśnia - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,32 zł
3,46 zł
–11 %
Baton RAWBAR z żurawiną i migdałami - wegański - bezglutenowy - Celita 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,07 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
