Jabłko krojone 100% 20 g OVOČÍKÁK + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Batonik pomarańczowy z galaretką w gorzkiej czekoladzie - Batonik Juicy Czekoladowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,21 zł
Batonik z galaretką z marakui - Batonik soczysty jogurtowy - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Batonik z galaretką z solonego karmelu - Batonik Juicy Jogurt - Tekmar 40g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Batonik musli WIŚNIOWY z polewą jogurtową i żywymi kulturami bakterii - YOGIE 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,51 zł
Tyčinka kakaová s kousky křupavých sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Opis szczegółowy produktu
Plasterki 100% Fruit wykonane są wyłącznie z owoców. Najpierw odcedzano go, a następnie suszono w postaci miąższu w niskiej temperaturze przez kilka godzin, aby plasterki zachowały jak najwięcej wartości odżywczych.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1391kJ/327,5kcal |
| Tłuszcze | 0,51g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,09g |
| Węglowodany | 79,11g |
| w tym cukry | 68,00 g |
| Błonnik | 12,00 g |
| Białko | 1,62 g |
| Sól | 0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592809002634 |
Batonik z karobu z owocami i orzeszkami ziemnymi - Naturalny 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,38 zł
Soczysty batonik zbożowy - Tekmar 40g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,22 zł
Wskazówka
5,95 zł
–25 %
Batonik owocowy o smaku mango 45 g RAW ME
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,41 zł
Rabat
2,59 zł
–10 %
Batonik musli w jogurcie - morela - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
2,32 zł
Batonik musli bez cukru w jogurcie - acerola - Tekmar 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,90 zł
6,12 zł
–27 %
Batonik owocowy o smaku czarnej porzeczki 42 g RAW ME
Dočasně nedostupné
4,41 zł
Oryginalna fińska lukrecja słona SALMIAC 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,23 zł
SNEIK morela - owocowy przysmak bez dodatku cukru - Naturalny 30g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,01 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
