Erebos Honey 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Cydr jabłkowo-gruszkowy - (butelka zapasowa) - Amity 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Opis szczegółowy produktu
Miód Erebos to odmiana miodu o przyjemnie słodkim smaku, najsłodsza ze wszystkich. Zachwyci wszystkich miłośników tego słodkiego pszczelego klejnotu. To jedyna wersja, która nie jest ściśle wegańska. Doskonale uzupełnia energię w sposób naturalny i usuwa zmęczenie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 165kJ/39kcal |
| Tłuszcze | <0,04g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,04g |
| Węglowodany | 9,70g |
| w tym cukry | 9,70g |
| w tym cukry | |
| 9,70 g | |
| Błonnik | |
| Białka | 0 g |
| Sól | <0,04 g |
| Kategoria: | Napoje energetyczne |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594188360381 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Erebos Dry 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,76 zł
Erebos Bitter 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
10,76 zł
Erebos Spicy 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,11 zł
8,57 zł
–5 %
Erebos Dry 330ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
8,14 zł
Organiczny
Napój energetyczny Energy 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,31 zł
Organiczny
Napój energetyczny Mate 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,31 zł
Wskazówka
Erebos Fresh 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
10,76 zł
Wskazówka
Erebos Original 250ml - naturalny napój energetyczny + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,76 zł
Organiczny
Shot owocowy z imbirem 330 ml BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
25,69 zł
Organiczny
Napój energetyczny Arbuz 330 ml BIO BEUTELSBACHER
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,31 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
