Galaretka do ciasta przezroczysta BIO - Naturalna 12g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mieszanka do burgerów z quinoa instant royal bezglutenowa - WEGAŃSKA - Andean Valley 375g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,97 zł
Mieszanka grochowa do pakowania. Wanilia bez cukru. 250g tlenku ceru
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,93 zł
Mieszanka do gotowania i ubijania Creme Dual - Meggle 1000ml
Dočasně nedostupné
18,89 zł
Mieszanka grochowa do pakowania. Wanilia bez cukru. 1 kg tlenku ceru
Skladem (expedice 1-5 dní)
24,93 zł
Opis szczegółowy produktu
Galaretka przezroczysta do przygotowywania deserów, ciast lub galaretek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1578kJ/372kcal |
| Tłuszcze | <0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 88,10g |
| w tym cukry | 86,90 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,30 g |
| Sól | 0,40 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Składniki do pieczenia i gotowania |
|---|---|
| Waga: | 0.02 kg |
| EAN: | 8595617904039 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Wskazówka
Organiczny
Proszek do pieczenia z kamienia winnego 150 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,77 zł
Wskazówka
Agar-agar - Naturalny 10g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,18 zł
Wskazówka
Zagęszczacz pektynowy - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
103,21 zł
Organiczny
Proszek do pieczenia bez fosforanów BIO - Naturalny 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,49 zł
Organiczny
10,91 zł
–8 %
Galaretka cukrowa bez gotowania 115 g BIO BIOVEGAN
Dočasně nedostupné
10,01 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
