Gnocchi ryżowe bezglutenowe z kaszą gryczaną - LA BONTÁ ITALIANA 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Plasterki o smaku wędzonego łososia 100 g WELL WELL
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,11 zł
Hummus - cizrnová pomazánka s kimchi 150 g I LOVE HUMMUS
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,07 zł
Opis szczegółowy produktu
Gnocchi bezglutenowe, podobnie jak makaron, mogą być podawane jako danie główne lub dodatek do dań kuchni czeskiej i włoskiej. Zaletą opakowania gnocchi jest to, że są one umieszczone w 2 oddzielnych pojemnikach po 250 g każdy. Produkty bezglutenowe są szczególnie odpowiednie dla konsumentów z nietolerancją glutenu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 735kJ/173kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 38,20g |
| w tym cukry | 0,90 g |
| Błonnik | 1,80 g |
| Białko | 3,30 g |
| Sól | 0,90 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595199901341 |
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,32 zł
Organiczny
Organiczny marynowany tempeh z soczewicy - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,70 zł
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Organiczny
Pij jogurt lassi z puree truskawkowo-malinowym 250 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,82 zł
Pasta Paté de Tofu ŻURAWINA o przedłużonej trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Kotlet schabowy naturalny. chłodzący wegański 145g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,66 zł
Plasterki rosły. z indyczym smakiem Viodeli 100g VIOLIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,46 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
