Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Naturalna mieszanka bezglutenowa z czekoladą nadaje się na śniadanie i idealnie komponuje się z jogurtem lub mlekiem. Mieszanka jest zbilansowana i dostarczy Ci wystarczająco dużo energii i składników odżywczych na cały poranek.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1827kJ/437kcal |
| Tłuszcze | 18,23g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 9,00g |
| Węglowodany | 54,70g |
| w tym cukry | 19,47 g |
| Błonnik | |
| Białko | 10,97 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904954 |
Wskazówka
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe duże organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,78 zł
Granola bezglutenowa z migdałami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,93 zł
Kasza ryżowa instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
97,82 zł
Płatki kukurydziane instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
56,60 zł
Wskazówka
Kasza jaglana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
127,87 zł
Płatki gryczane instant light - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,86 zł
Płatki ryżowe instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Płatki orkiszowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,26 zł
Musli czekoladowe z orzechami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
122,98 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Kasza gryczana z czekoladą - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
183,07 zł
Płatki sojowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,38 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
