Granola bezglutenowa z migdałami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Naturalna mieszanka bezglutenowa z migdałami nadaje się na śniadanie i idealnie komponuje się z jogurtem lub mlekiem. Mieszanka jest zbilansowana i dostarczy Ci wystarczającą ilość energii i składników odżywczych na cały poranek. Migdały znane są ze swojego pozytywnego wpływu na ludzki mózg i układ nerwowy, co z pewnością jest przydatne rano.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1861kJ/445kcal |
| Tłuszcze | 20,78g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 7,70g |
| Węglowodany | 50,87g |
| w tym cukry | 14,63 g |
| Błonnik | |
| Białko | 12,61 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617904978 |
Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
150,93 zł
Płatki ryżowe instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
90,84 zł
Musli czekoladowe z orzechami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
122,98 zł
Płatki owsiane całe z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Płatki orkiszowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,26 zł
Płatki sojowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,38 zł
Wskazówka
Płatki owsiane drobne z kiełkami Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,8 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,62 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
125,77 zł
Kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
230,58 zł
Wskazówka
Całe płatki owsiane z zarazkami Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,62 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,07 zł
Wskazówka
Organiczny
Płatki owsiane organiczne bezglutenowe duże organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
53,78 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
