Kasza gryczana z czekoladą - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Chrupiące kawałki gryki z prawdziwą czekoladą. Przekąska odpowiednia nie tylko dla dzieci.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1640kJ/392kcal |
| Tłuszcze | 16,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 4,20g |
| Węglowodany | 32,00g |
| w tym cukry | 17,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 9,60 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania płatków, owsianek i musli |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617907634 |
Musli czekoladowe z orzechami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
123,30 zł
Płatki kukurydziane instant - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
56,75 zł
Kasza jaglana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
231,19 zł
Granola czekoladowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,33 zł
Płatki owsiane z kiełkami bezglutenowe Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
67,25 zł
Płatki orkiszowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,47 zł
Wskazówka
Kasza gryczana błyskawiczna - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
126,10 zł
Granola żurawinowa bezglutenowa - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
151,33 zł
Płatki sojowe całe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,70 zł
Płatki gryczane instant ciemne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
91,08 zł
Wskazówka
Płatki owsiane drobne z kiełkami Anglia - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,8 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
36,71 zł
Płatki gryczane instant light - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
77,06 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
