Grillowane Tofu Słodko-Chilli - Lunter 180g
Produkty powiązane
Rama crema roślinna alternatywa 15% - Rama 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,25 zł
Vítova zelná šťáva z kysaného zelí - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,47 zł
Kimchi z czerwoną kapustą - sałatka z fermentowanych warzyw - wegańska - HUHUCHILLI 190g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,14 zł
Vítův zákvas z červené řepy - ViK product 330ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
Opis szczegółowy produktu
Produkt roślinny, pakowany próżniowo, pasteryzowany, pikantny.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 620 kJ/149 kcal |
| Tłuszcze | 8,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,00g |
| Węglowodany | 4,00g |
| w tym cukry | 2,00g |
| Błonnik | 2,00g |
| Białko | 13,00g |
| Sól | 1,50g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586017256538 |
Kozí probiotický nápoj BIFIDORA mango - DoRa 240g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,35 zł
Ogórki konserwowe z czerwoną kapustą i burakami 490 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,08 zł
Organiczny
Tempeh z groszku BIO MARYNOWANY - TempeHu 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,77 zł
Pasztet z wątróbki z prażonymi migdałami i amaretto - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,05 zł
Pasztet z wątróbki z naturalnym dymem i kawałkami pieprzu - The Pelikans 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,05 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
