Tofu smażone z cebulą - Lunter 190g
Produkty powiązane
Środek czyszczący do podłóg i płytek Rhubarb - Metoda 740ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,03 zł
Organiczny
Soczewica tempeh BIO NATURALNA - TempeHu 170g
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,98 zł
Nowość
Organiczny
Kostka owsiana 250 g BIO KROWA WEGAŃSKA
Średnia ocena produktu wynosi 4,3 na 5 gwiazdek.
Dostupné
15,41 zł
Medaliony warzywne z zieleniną. chłodzący wegański 150g GOODY FOODY
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,20 zł
Opis szczegółowy produktu
Bez cholesterolu i o doskonałym, uczciwym smaku. To nasze smażone warzywa, których głównym składnikiem jest tofu. Jest to produkt specjalnie przygotowany, który niezawodnie zastąpi konsystencję jajek. Idealna propozycja na śniadanie z naszymi kiełbaskami lub po prostu jako samodzielne danie. - 100% roślinne - Bez cholesterolu - 38% białka - Bezglutenowe Sposób przygotowania - Wymieszać ze smażoną cebulą i podgrzewać na małym ogniu przez 2 minuty.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 721kJ/173kcal |
| Tłuszcze | 13,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,30g |
| Węglowodany | 4,60g |
| w tym cukry | 1,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 9,50 g |
| Sól | 0,79 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność chłodzona |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8586024420601 |
Seafoo Tofu Tuned pasta o długim okresie trwałości - Lunter 75g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,78 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
