Herbatka owocowa babci - truskawka z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Herbatka owocowa babci - jeżyna z aloesem 60 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbatka owocowa babci - cytryna z imbirem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Apotheke PREMIER Herbatka imbirowo-rokitnikowa 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Herbatka owocowa babci - morela z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Apotheke PREMIER Pyszna herbata koszykowa 4w1 20X2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Organiczny
Herbata owocowa. porcja dwupokojowa Pomarańczowa 32,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Herbatka owocowa babci - jabłko z cynamonem 60 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Čaj - směs ovocných čajů Fruit Infusion - Regalo - Liran 6x2g
Dočasně nedostupné
10,32 zł
Opis szczegółowy produktu
Herbatka owocowa babci to doskonały koncentrat napoju z kawałkami owoców, bez konserwantów i barwników. Słodzony jest wyłącznie fruktozą, dlatego nadaje się dla małych dzieci i diabetyków.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 517kJ/122kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 29,00g |
| w tym cukry | 27,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690109 |
Organiczny
Herbata owocowa. porcja Przyjemność mielenia 50,4g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,64 zł
Herbatka owocowa babci - wiśnia z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbatka owocowa babci - żurawina z cynamonem 60 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Organiczny
Herbata Imbir Cytryna 17 saszetek 30,6 g BIO YOGI TEA + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,47 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Jabłko pieczone 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,64 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
