Herbatka owocowa babci - wiśnia z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Herbatka owocowa babci - żurawina z cynamonem 60 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbatka owocowa babci - jeżyna z aloesem 60 ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Rozkosz z rokitnika 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,64 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Sen owocowy 45g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,22 zł
Herbatka owocowa babci - jagoda z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Apotheke PREMIER Herbatka imbirowo-rokitnikowa 20x2g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,48 zł
Opis szczegółowy produktu
Herbatka owocowa babci to doskonały koncentrat napoju z kawałkami owoców, bez konserwantów i barwników. Słodzony jest wyłącznie fruktozą, dlatego nadaje się dla małych dzieci i diabetyków.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 538kJ/129kcal |
| Tłuszcze | 0,20g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 30,00g |
| w tym cukry | 29,00 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,40 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Herbaty owocowe |
|---|---|
| Waga: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594177690192 |
Herbatka owocowa babci - czarna porzeczka z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbatka owocowa babci - mięta jabłko 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Babciny herbatka owocowa - malina z cynamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Herbatka owocowa babci - jeżyna z kardamonem 60ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Babiččin ovocný čaj - červený rybíz s kardamomem 60ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,95 zł
Organiczny
Herbata owocowa. mieszkanie dwupokojowe Dzika róża-hibiskus 54g BIO SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,22 zł
Herbatka z rokitnika owocowa orzeźwiająca 12 x 4 g OVOČÍÁK
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,84 zł
Herbatka dla najmłodszych DRZEWO OWOCOWE - Herbex 20x1,5g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,53 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
