iChoc BIO wegańska czekolada ryżowa biała WANILIOWA 80g
Produkty powiązane
Organiczny
Deser ryżowo-czekoladowy 2x130 g BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,18 zł
Organiczny
Króliczek lizak z mlecznej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,45 zł
Organiczny
Świąteczny lizak z ciemnej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
6,09 zł
Czekolada gorzka z nerkowcami, pistacjami, fiołkami i kokosem - Severka 135g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Czekolada mleczna z orzechami laskowymi, wiśniami i fiołkami - Severka 145g
Skladem (expedice 1-5 dní)
26,20 zł
Čokoláda tmavá 70 % bez přidaného cukru 60 g BIO BENJAMÍSSIMO
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,10 zł
Opis szczegółowy produktu
Biała „czekolada”, która zamiast mleka zawiera napój na bazie suszonego ryżu. Produkt nie zawiera mleka i dlatego jest odpowiedni dla wegan. Nie zawiera żadnych tłuszczowych zamienników, jedynie masło kakaowe i jest aromatyzowany wanilią Bourbon.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2478kJ/595kcal |
| Tłuszcze | 40,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 24,30g |
| Węglowodany | 56,60g |
| w tym cukry | 43,10 g |
| Błonnik | |
| Białko | 0,40 g |
| Sól | 0,16 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekolada biała |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 4044889004571 |
Organiczny
Biała czekolada z jogurtem i truskawkami 100 g BIO SOLE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,93 zł
Organiczny
Gepa Earl Grey biała czekolada 80g organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,71 zł
ČOXY - biała czekolada z płatkami migdałowymi i ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Organiczny
Czekolada biała z kokosem 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
ČOXY - biała czekolada z kawą i ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
