iChoc BIO wegańska czekolada ryżowa BIAŁY NUGAT 80g
Produkty powiązane
Czekoladowe praliny z gorzkiej czekolady Chmiel - Carla 130g
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,53 zł
Czekolada mleczna - Serce z owocami - Czekoladki Kamila 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
21,17 zł
Tyčinka mléčná čokoláda Pistacchio Dubai style 40 g BIO VIVANI
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,09 zł
Czekolada z Miłości - Opakowanie Czekolady Mlecznej - Carla 20g
Dočasně nedostupné
6,67 zł
Luksusowa czekolada z Dubaju BITTER - Kamila Chocolates 95g
Dočasně nedostupné
19,85 zł
Organiczny
Świąteczny lizak czekoladowy wegański 15 g BIO ROSENGARTEN
Dočasně nedostupné
6,09 zł
Nugátová čokoláda Veselá Panda bez laktózy - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Organiczny
Króliczek lizak z mlecznej czekolady 15 g BIO ROSENGARTEN
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,45 zł
Hořko-mléčná čokoláda bez laktózy Veselá Panda - LÁSKAO 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
9 zł
Korneto ORIGINAL - MIX pokruszonych czekoladek z posypką w pudełku prezentowym - Czekoladki Kamila 200g
Dočasně nedostupné
30,96 zł
Opis szczegółowy produktu
Orzechowy biały nugat z kawałkami orzechów w karmelu, który zawiera napój ryżowy zamiast mleka zwierzęcego.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2441kJ/586kcal |
| Tłuszcze | 39,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 15,60g |
| Węglowodany | 53,80g |
| w tym cukry | 41,70 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,60 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Czekolada biała |
|---|---|
| Waga: | 0.105 kg |
| EAN: | 4044889004632 |
Biała czekolada z wanilią. bez przym. cukier 100g RÓWNOWAGA
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,65 zł
Deser BIAŁA CZEKOLADA w tubce - Kolatch 45g, + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,70 zł
ČOXY - biała czekolada z ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,34 zł
ČOXY - biała czekolada z płatkami migdałowymi i ksylitolem - Naturalna 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,57 zł
Organiczny
Czekolada biała ekologiczna z wanilią VIVANI 80 g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,93 zł
Organiczny
Biała czekolada z jogurtem i truskawkami 100 g BIO SOLE + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,93 zł
Organiczny
Czekolada biała z kokosem 100 g BIO RAPUNZEL + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,94 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
