Jabłko i cieciorka - sok owocowy 5L
Produkty powiązane
4,56 zł
–8 %
Napój Vitality limonka-mięta 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,17 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,65 zł
Opis szczegółowy produktu
Czeski superfood - smaczny i pomocny na wielu frontach - wzmacnia odporność - rokitnik kwaśny + słodkie jabłko = ❤Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 182kJ/43kcal |
| Tłuszcze | 0,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,03g |
| Węglowodany | 9,90g |
| w tym cukry | 9,32 g |
| Błonnik | 0,10 g |
| Białko | 0,81 g |
| Sól | 0,05 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8592809000876 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Sok jabłkowy 100% - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,66 zł
Stara Dama - sok z marchwi 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,53 zł
Nowość
Organiczny
Sok z buraków 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,08 zł
Sok owocowy 100% GRANAT - Nektar Gruziński 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,93 zł
Stará Dáma - sok gruszkowy naturalnie mętny 700ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
15,14 zł
Nowość
Organiczny
Sok warzywny z koncentratu 500 ml BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
