Kasza gryczana - Šmajstrla 400g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Wskazówka
Organiczny
Otręby pszenne 300 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,46 zł
Organiczny
Kasza gryczana bez pestek. 400g SERNIK EKOLOGICZNY
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,77 zł
Organiczny
Płatki owsiane bezglutenowe małe 500 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,98 zł
Opis szczegółowy produktu
Gryka jest doskonałym źródłem białka. Ponadto gryka zawiera rutynę, która korzystnie wpływa na organizm człowieka. Pomaga regenerować wątrobę, żyły i naczynia krwionośne. Można go spożywać osobno, jako dodatek lub w postaci owsianki. Kasza gryczana cieszy się dużą popularnością jako śniadanie. Dzięki gryce możesz rozpocząć dzień w najzdrowszy możliwy sposób, a ponadto jest ona bezglutenowa.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1490kJ/355kcal |
| Tłuszcze | 2,80g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,60g |
| Węglowodany | 68,00g |
| w tym cukry | 0,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 12,20 g |
| Sól | 0,06 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gryka |
|---|---|
| Waga: | 0.4 kg |
| EAN: | 8594043010055 |
Organiczny
Kasza gryczana. kość złamana bez kości 400g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,73 zł
Kasza gryczana jasna łuskana - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,10 zł
Organiczny
Kasza gryczana jasna łuskana BIO - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
13 zł
Organiczny
Kasza gryczana BIO - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,50 zł
2,67 zł
–1 %
Łuski gryczane - Šmajstrla 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,63 zł
Kasza gryczana łuskana ciemna - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana 400 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,13 zł
Organiczny
Kasza gryczana łuskana, bez zbóż. 500g PROBIO ORGANICZNE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,48 zł
9,19 zł
–18 %
Kasza gryczana jasna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,53 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
