Mąka teff light bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mąka z łubinu 500g PROVITA
Średnia ocena produktu wynosi 3,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,40 zł
Nowość
Organiczny
Mąka żytnia Dennree typ 997 1 kg ekologiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,61 zł
Organiczny
Mąka pełnoziarnista. gładka 1kg BIO PROVITA
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,24 zł
Nowość
Organiczny
Mąka orkiszowa zwykła TYP 630 1 kg BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
10,87 zł
Opis szczegółowy produktu
Mąkę teff uzyskuje się przez zmielenie nasion prosa abisyńskiego, zwanych nasionami teff. To pseudozboże z rodziny turzycowatych zawdzięcza swoją nazwę miniaturowemu rozmiarowi nasion, gdyż „teff” w języku amharskim oznacza „zaginiony”. Nasiona teff są bardzo odżywcze, a w Etiopii ich uprawa stanowi jedną czwartą wszystkich uprawianych zbóż i pseudozbóż.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1396kJ/334kcal |
| Tłuszcze | 2,10g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,70g |
| Węglowodany | 65,40g |
| w tym cukry | 5,60 g |
| Błonnik | 7,90 g |
| Białko | 12,30 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Inne mąki |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8595617909942 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Mąka z łubinu gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,83 zł
Mąka owsiana pełnoziarnista - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,02 zł
Mąka kasztanowa bezglutenowa - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
19,30 zł
Organiczny
Mąka jęczmienna pełnoziarnista 1kg BIO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,90 zł
5,13 zł
–0 %
Mąka sorgo naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,09 zł
Mąka Bananowa (Plantain) - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,71 zł
Mąka grochowa naturalna - bezglutenowa - Naturalna 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,22 zł
Mąka amarantusowa gładka - Naturalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,31 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
