Makaron kukurydziany bezglutenowy TARHOŇA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Nowość
Organiczny
Makaron spaghetti kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,76 zł
Těstoviny z celozrnné rýže bez lepku - Penne - trubka velká - ITÁLIE - Natural 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,54 zł
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal biały organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
11,12 zł
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
17,81 zł
Nowość
Organiczny
Dennree Linguine pełnoziarnista pszenica durum 1 kg organiczna
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,12 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100112 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
7,52 zł
–0 %
Wrzeciona Mieszanka warzywna bezglutenowa 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,48 zł
Organiczny
Wrzeciona kukurydzy ekologicznej 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,37 zł
Organiczny
Makaron lasagne kukurydziano-ryżowy 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
16,01 zł
Organiczny
Makaron Kwák BIO Kukurydzany bezglutenowy 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
6,17 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy KOLÍNKA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Gniazdka z makaronu kukurydzianego bezglutenowe - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON SZEROKI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
