Makaron kukurydziany bezglutenowy SMALL SPOTS - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
SAMYANG Tangle krémové těstoviny Bulgogi v sáčku 108 g
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,79 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/346kcal |
| Tłuszcze | 1,60g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,24g |
| Węglowodany | 77,00g |
| w tym cukry | 3,36g |
| Błonnik | |
| Białka | 4,00g |
| Sól | 0,19g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Kukurydza |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 5997849100075 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Organiczny
Makaron lasagne kukurydziano-ryżowy 250 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
16,01 zł
Gniazdka z makaronu kukurydzianego bezglutenowe - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy SPINNER tricolor - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy CASERECCE - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy MAKARON SZEROKI - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
15,86 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy KOLÍNKA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Organiczny
Makaron kukurydziano-ryżowy Conchiglioni 300 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
18,64 zł
Makaron kukurydziany bezglutenowy VŘETENA - Cornito 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,75 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
