Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - 5 kg
Produkty powiązane
Čerstvý farmářský olivový olej extra panenský - 5 Kg (v plechu)
Dočasně nedostupné
321,98 zł
Makaron kukurydziany FILINI (włoski makaron) bezglutenowy - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
187,32 zł
Rurki jabłkowe w polewie czekoladowej OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 613,20 zł
Sušenky ovesné s goji a kokosem bez lepku, vajec a mléka - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
211,45 zł
Opis szczegółowy produktu
Włoski makaron bezglutenowy, ręcznie robiony - duża tuba, bogaty w smak, przygotowany według tradycyjnych włoskich przepisów. Bezglutenowy, bez GMO, odpowiedni dla wegan.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1471 kJ/346 kcal |
| Tłuszcze | 0,90 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 76,30 g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 7g |
| Sól | |
| 0g | |
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617918463 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Rurki jabłkowe z polewą jogurtową OPAKOWANIE 500szt - Trutna 6000g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3 613,20 zł
Proszek do pieczenia ryżowy bez fosforanów - 5 kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
255,44 zł
Organiczny
Kuskus pełnoziarnisty 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
72,85 zł
Organiczny
Płatki owsiane drobne 5 kg BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
57,33 zł
Jogurt musli z owocami - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
124,88 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.
