Makaron z zielonej soi i fasoli mung - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Makaron kukurydziany PENNE (duża tuba) bezglutenowy - Naturalny 250g
Skladem (expedice 1-5 dní)
1,84 €
Organiczny
Makaron z komosy ryżowej Royal biały organiczny bezglutenowy - VEGAN - Andean Valley 227g
Dočasně nedostupné
2,59 €
Nowość
Organiczny
Makaron penne kukurydziano-ryżowy 500 g BIO DENNREE
Dočasně nedostupné
4,15 €
Opis szczegółowy produktu
Makaron z zielonej soi o wysokiej zawartości białka. Przygotowanie: gotować przez 6-8 minut.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1452kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 1,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 63,00g |
| w tym cukry | 7,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 24,00 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania makaronu |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617907375 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Makaron ryżowy bezglutenowy - gwiazdki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
23,88 €
Makaron z soczewicy czerwonej - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
36,15 €
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,11 €
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% ekologiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
17,79 €
Całe ziarno kawałek po kawałku - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,25 €
Makaron ryżowy bezglutenowy - kolanka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,15 €
Organiczny
Ryż Kus-kus BIO - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
32,72 €
Těstoviny z červené čočky - Sedanini - trubka malá - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
38,11 €
Ciecierzyca Wrzeciona 100% 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,38 €
Makaron ryżowy bezglutenowy - duża tuba penne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,15 €
Wskazówka
Makaron ryżowy - mała tubka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
27,15 €
Kawałki pszenicy - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
13,09 €
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
