Makaron ryżowy bezglutenowy - duża tuba penne - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Makaron pš. wrzeciona wrzeciona. pełne ziarno. 300g ORGANICZNEGO PROBIO
Momentálně nedostupné
10,51 zł
Nowość
Organiczny
Makaron literki 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Organiczny
Makaron fusilli z semoliny ze szpinakiem 500 g BIO GIROLOMONI
Dočasně nedostupné
11,86 zł
Organiczny
Makaron lasagne z semoliny 500 g BIO GIROLOMONI
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,79 zł
Makaron włoski bezglutenowy Ravioli z szynką parmeńską - La Pasta di Francesca 250g
Dočasně nedostupné
23,21 zł
Opis szczegółowy produktu
Makaron ryżowy cieszy się coraz większą popularnością. Ze względu na łatwą strawność i brak gliadyny, są one polecane w diecie osób chorych na celiakię i alergię na gluten. Można je wykorzystywać tak jak makaron pszenny, jako dodatek do dań głównych, do pieczenia lub do sałatek. Przygotowanie: gotować przez 9 minut, następnie odcedzić i podawać.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1432kJ/347kcal |
| Tłuszcze | 0,61g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,30g |
| Węglowodany | 80,00g |
| w tym cukry | 1,02 g |
| Błonnik | |
| Białko | 4,81 g |
| Sól | 0,55 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania makaronu |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617906927 |
Těstoviny z červené čočky - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Organiczny
Ryż Kus-kus BIO - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
140,27 zł
Makaron ryżowy bezglutenowy - gwiazdki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Całe ziarno kawałek po kawałku - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
95,38 zł
Ciecierzyca Wrzeciona 100% 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
78,82 zł
Wskazówka
Makaron ryżowy - mała tubka - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Těstoviny z červené čočky - Sedanini - trubka malá - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Organiczny
Wrzeciona gryczane 100% ekologiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
76,25 zł
Těstoviny trojbarevné z červené čočky, zeleného hrachu a cizrny Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
163,40 zł
Organiczny
Wrzeciona ryżowe 100% organiczne 3kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
68,37 zł
Wskazówka
Makaron ryżowy bezglutenowy - wrzeciona - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
116,42 zł
Těstoviny pohankové - Fusilli - vřetena - 5 Kg
Skladem (expedice 1-5 dní)
160,60 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
