Melon suszony niesiarkowany bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1467kJ/350kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 87,00g |
| w tym cukry | 27,00g |
| Błonnik | |
| Białka | 0g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania owoców leczniczych i jagód |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617903285 |
Plasterki ananasa słodzone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
276,72 zł
GRATISGRATIS
Ananas kawałki suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
383,16 zł
GRATISGRATIS
Suszone mango niesiarkowane bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
449,86 zł
Morele suszone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
525,07 zł
Rodzynki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,48 zł
Organiczny
GRATISGRATIS
Organiczne chińskie jagody goji (goji) organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
260,56 zł
Morele suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
584,67 zł
Organiczny
Żurawina ekologiczna z sokiem jabłkowym ekologiczna*nieekologiczna 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,47 zł
Śliwki suszone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
248,35 zł
Jabłko - truskawka krążki bezglutenowe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
307,99 zł
Słodzone siarkowane plasterki imbiru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
251,19 zł
Organiczny
Pestki dyni ekologiczne ekologiczne*nie ekologiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,09 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
