Morele suszone - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 25g
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,27 zł
Suszone jabłka GALA - edycja limitowana - Naturalne 50g
Dočasně nedostupné
6,60 zł
Mix jablečné křížaly a sušené hrušky - Bioprodukt 100g
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,14 zł
Opis szczegółowy produktu
Siarkowane morele mają jasnożółtą lub pomarańczową barwę, a ich faktura powierzchni wygląda atrakcyjnie. Zaletą siarkowanych owoców suszonych jest to, że poddane w ten sposób obróbce nie będą miały pleśni i nie będą zawierały roztoczy ani bakterii.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1010kJ/241kcal |
| Tłuszcze | 0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02g |
| Węglowodany | 62,60g |
| w tym cukry | 53,40 g |
| Błonnik | |
| Białko | 3,40 g |
| Sól | <0,01 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Gastro i duże opakowania owoców leczniczych i jagód |
|---|---|
| Waga: | 5 kg |
| EAN: | 8595617905913 |
Słodzone siarkowane plasterki imbiru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
251,19 zł
Organiczny
Pestki dyni ekologiczne ekologiczne*nie ekologiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
151,09 zł
Morele suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
584,67 zł
GRATISGRATIS
Suszone mango niesiarkowane bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
449,86 zł
GRATISGRATIS
Ananas kawałki suszone, niesiarkowane, bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
383,16 zł
Chipsy bananowe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
198,67 zł
GRATISGRATIS
Melon suszony niesiarkowany bez dodatku cukru - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
438,51 zł
Organiczny
GRATISGRATIS
Organiczne chińskie jagody goji (goji) organiczne*nieorganiczne 2,5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
260,56 zł
Jabłko - truskawka krążki bezglutenowe - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
307,99 zł
Rodzynki - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
184,48 zł
GRATISGRATIS
Jagody Goji - 5 kg + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
411,54 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
