Mieszanka chlebowa bezglutenowa - Paleta 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Biovegan Mój zamiennik białka 20g organiczny
Dočasně nedostupné
5,80 zł
Opis szczegółowy produktu
Żywność odpowiednia dla osób z nietolerancją glutenu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1640kJ/387kcal |
| Tłuszcze | 1,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 89,00g |
| w tym cukry | 3,30 g |
| Błonnik | |
| Białko | 2,20 g |
| Sól | 0 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mieszanki chlebowe |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8595035940114 |
Mieszanka chlebowa LOW CARB - Topnatur 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,84 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z błonnikiem lnianym - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z błonnikiem gryczanym - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka do wypieku chleba rustykalnego bezglutenowego - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,06 zł
Mieszanka Promix UNI Comfort Mix do wypieków bez mąki. 400g NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,47 zł
Mieszanka do wypieku ciemnego chleba bezglutenowego - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,26 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z nasionami chia - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,06 zł
Mieszanka do chleba białego bezglutenowego - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,83 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
