Mieszanka do wypieku ciemnego chleba bezglutenowego - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Mieszanka grochowa do zagęszczania. dobry, bez 250g CERIA
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,93 zł
Mieszanka do gotowania i ubijania Creme Dual - Meggle 1000ml
Dočasně nedostupné
18,89 zł
Organiczny
BIOTR4000430110214
Opis szczegółowy produktu
Mieszanka nadaje się zarówno do wypieku ciast, jak i do pieczenia w piekarniku. Bezglutenowe.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1388kJ/332kcal |
| Tłuszcze | <0,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,10g |
| Węglowodany | 76,00g |
| w tym cukry | 1,30 g |
| Błonnik | |
| Białka | 2,80 g |
| Sól | 2,50 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Mieszanki chlebowe |
|---|---|
| Waga: | 0.5 kg |
| EAN: | 8595617901359 |
Mieszanka do chleba białego bezglutenowego - Naturalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
11,83 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z błonnikiem lnianym - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z nasionami chia - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 5,0 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka do wypieku chleba rustykalnego bezglutenowego - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka Promix UNI Comfort Mix do wypieków bez mąki. 400g NOVALIM
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,47 zł
Mieszanka chlebowa bezglutenowa z błonnikiem gryczanym - Nominalna 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
13,42 zł
Mieszanka chlebowa LOW CARB - Topnatur 150g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,84 zł
Rabat
19,16 zł
–8 %
Mieszanka chlebowa bezglutenowa - Paleta 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
17,51 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
