Mini batony musli z ziarnami kakaowca i pomarańczą bezglutenowe - Semix 70g
Produkty powiązane
Tabliczka czekolady. STEVIA Jr. orzech laskowy. rumak. bez przykładowego cukru 35g BALANCE
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,40 zł
Tyčinka bílá s kousky křupavých kakaových sušenek 35 g MOO FREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,16 zł
Opis szczegółowy produktu
Pokochasz te bezglutenowe mini batony musli z ziarnami kakaowca i pomarańczą. Są BEZ DODANEGO CUKRU, pełne owoców, a ich głównym składnikiem jest kiełkujący owies. Ich kształt i wielkość odpowiadają jednemu kęsowi, a w torebce znajdziesz około 14 sztuk. Batony idealnie nadają się do pracy, szkoły, na wycieczki, do samochodu i do uprawiania sportu.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1530kJ/367kcal |
| Tłuszcze | 14,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 2,60g |
| Węglowodany | 50,00g |
| w tym cukry | 33,00 g |
| Błonnik | 8,50 g |
| Białko | 6,30 g |
| Sól | 0,22 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Batony owsiane |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8595674908650 |
Flapjack orzechowy, bezglutenowy 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,68 zł
Batonik owsiany Giant HAZELNUT - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Batonik owsiany gigant KOKOSOWY - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Batony musli z solonymi pomidorami i bazylią - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,44 zł
Batonik owsiany gigant ORZECH WŁOSKI - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Owsiany placek owsiany bez mąki. malina-truskawka 80g PEŁNOPIEKANE
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,26 zł
Organiczny
Brownie bezglutenowe Flapjack 60 g BIO CEREA
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,45 zł
Wskazówka
Batonik owsiany gigant BLUEBERRY - wegański - Ma baker 90g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,19 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
