Musli serca kokosowe - Semix 50g
Produkty powiązane
Ciasteczka Linz bezglutenowe 12szt. - Element 200g
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,47 zł
KOPIKO Cukierki kawowe 175g
Średnia ocena produktu wynosi 4,4 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,36 zł
Organiczny
Lizaki o smaku owocowym 100 szt. BIO GARMONDI
Skladem (expedice 1-5 dní)
171,97 zł
Takuan marynowana żółta rzodkiew 500 g FERMENT IT
Skladem (expedice 1-5 dní)
29,63 zł
Opis szczegółowy produktu
Wyprodukujemy dla Państwa urocze małe serduszka zbożowe, wykorzystując unikalną technologię produkcji. Nadają się na przekąskę zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Mają wysoką zawartość naturalnego błonnika (5 g w porcji 50 g).Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2090kJ/498kcal |
| Tłuszcze | 27,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 19,00g |
| Węglowodany | 50,00g |
| w tym cukry | 15,00 g |
| Błonnik | 9,80 g |
| Białko | 8,90 g |
| Sól | 0,44 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Żywność roślinna i organiczna |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594019388911 |
Cereální srdíčka s medem a skořicí - NordCrunch 150g
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,90 zł
Salsa Verde z meksykańskimi pomidorami tomatillo - The Pelikans 330g
Dočasně nedostupné
34,10 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
