Napój orzechowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Produkty powiązane
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
Opis szczegółowy produktu
Napój ORZECHY LASKOWE z witaminami i wapniem.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 160 kJ / 38 kcal |
| Tłuszcze | 2,20 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 3,80 g |
| w tym cukry | 3,30 g |
| Błonnik | 0,50 g |
| Białka | 0,50 g |
| Sól | 0,18 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8003180042732 |
Organiczny
Latte z kurkumą BIO 75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,27 zł
Napój kokosowo-ryżowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,75 zł
Organiczny
Organiczny bezglutenowy napój owsiany BERIEF 1 l
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,69 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
