Napój owsiany bez cukru SUGAR FREE - OraSi 1000ml
Produkty powiązane
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
RICO Napój z marakui z zielonej herbaty z dodatkiem liczi boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,13 zł
4,56 zł
–8 %
Chroń napój cytrynowo-cytrusowy. trawa 0,5l FRUCTAL
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,18 zł
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! ZEN napój malinowy 300 ml BIO KOLDOKOL
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,79 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 170 kJ/41 kcal |
| Tłuszcze | 1,90g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,20g |
| Węglowodany | 0g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,50g |
| Sól | 0,10g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 8003180042800 |
Napój ryżowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,35 zł
Mleko w proszku bez laktozy - pełne - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Średnia ocena produktu wynosi 3,9 na 5 gwiazdek.
Skladem (expedice 1-5 dní)
22,86 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
