Napój ryżowy suszony - Topnatur 350g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,78 zł
Organiczny
Napój Raráškovo Lieblingskakao BIO 300g SONNENTOR
Skladem (expedice 1-5 dní)
40,63 zł
Napój probiotyczny GORZKO ZIOŁOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,71 zł
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,02 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,42 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1917kJ/458kcal |
| Tłuszcze | 24,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 22,00g |
| Węglowodany | 59,00g |
| w tym cukry | 22,00 g |
| Błonnik | |
| Białka | 1,50 g |
| Sól | 0,03 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Napoje i mleka roślinne |
|---|---|
| Waga: | 0.376 kg |
| EAN: | 8594028192417 |
| Pozycja została wyprzedana… | |
Napój ryżowy z witaminami i wapniem - wegański - OraSi 1000ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,53 zł
Organiczny
12,57 zł
–0 %
Napój gryczany 1 l BIO THE BRIDGE
Skladem (expedice 1-5 dní)
12,55 zł
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
Dodaj komentarz
