Nasiona sezamu niełuskane - Naturalne 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
SPRZEDAŻ!!! Nasiona słonecznika surowe 100 g BIO LIFEFOOD
Dočasně nedostupné
9,67 zł
Wskazówka
Nasiona Chia - Salvia hispanica + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 8,57 zł
Wskazówka
Kapsułki z siemieniem lnianym + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
od 29,55 zł
Organiczny
Siemię lniane 300 g BIO BIO NEBIO + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,94 zł
Nasiona konopi łuskane 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,54 zł
Organiczny
Nasiona konopi łuskane ekologiczne 500g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
42,73 zł
Organiczny
8,39 zł
–13 %
Pestki dyni ciemne 100 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
7,28 zł
Organiczny
14,69 zł
–3 %
Mak niebieski 250 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
14,25 zł
Opis szczegółowy produktu
Nasiona sezamu uważane są za najstarszą przyprawę świata. Jest doskonałym źródłem organicznego wapnia, fosforu i magnezu. Pomaga na przykład w leczeniu chorób kości i złamań. Nasiona korzystnie wpływają na nerki, wątrobę, śledzionę-trzustkę i płuca. Do produkcji tahini używa się zmielonych nasion.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 2397kJ/572kcal |
| Tłuszcze | 49,67g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 23,45g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | |
| Białka | 17,73g |
| Sól | <0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Do spożycia |
|---|---|
| Waga: | 0.1 kg |
| EAN: | 8594010319631 |
Nasiona słonecznika łuskane - Naturalne 250g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,47 zł
Nowość
Organiczny
Nasiona słonecznika 500 g BIO DENNREE
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,02 zł
Organiczny
Słonecznik, obrany, bez pestek. 250g ORGANICZNEGO PROBIO
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,45 zł
Organiczny
5,14 zł
–4 %
Sezam łuskany 100 g BIO COUNTRY LIFE
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,90 zł
Pestki dyni - Naturalne 100g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,29 zł
Organiczny
11,37 zł
–1 %
Nasiona lucerny 125 g BIO COUNTRY LIFE
Dočasně nedostupné
11,18 zł
Organiczny
Nasiona Chia BIO 1000g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
52,60 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
