Nektar z czarnej porzeczki - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Rabat
9,16 zł
–6 %
GENKI RAMUNE /HATA Napój gazowany biała brzoskwinia 200ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,54 zł
Organiczny
Napój jabłkowy gotowany bez alkoholu 0,75 l BIO ELBLER
Skladem (expedice 1-5 dní)
30,34 zł
Cydr - SUSZONY - Amity 330ml (butelka zapasowa)
Skladem (expedice 1-5 dní)
10,24 zł
Herbata COZY o smaku trawy cytrynowej i brzoskwini 455ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,08 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 227kJ/54kcal |
| Tłuszcze | 0g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 13,30g |
| w tym cukry | 11,80g |
| Błonnik | |
| Białka | 0g |
| Sól | 0,002g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 3838945028622 |
Organiczny
Organiczny cydr jabłkowy 100% Beutelsbacher 1 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,16 zł
Organiczny
Sok z czerwonych winogron 1 l BIO HOLLINGER
Skladem (expedice 1-5 dní)
18,23 zł
Organiczny
Cydr jabłkowy z burakiem 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,16 zł
Wskazówka
Smoothie malina i truskawka, borówka, jabłko 750 ml UGO
Dočasně nedostupné
23,17 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
