Old Lady - nektar z czarnej porzeczki 1000ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Produkty powiązane
Organiczny
Napój probiotyczny POMARAŃCZOWY - Bala21 250ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,98 zł
RICO Napój mieszany z czarnej herbaty z dodatkiem granatu boba 340ml
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,25 zł
Napój gazowany dla dzieci jabłko, wiśnia - Kidibul 750ml
Dočasně nedostupné
25,82 zł
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 240kJ/56kcal |
| Tłuszcze | 0,06g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | <0,10g |
| Węglowodany | 13,00g |
| w tym cukry | 12,50g |
| Błonnik | |
| Białka | 0,40g |
| Sól | 0,005g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Soki |
|---|---|
| Waga: | 1 kg |
| EAN: | 4024101003063 |
Organiczny
Cydr jabłkowy z rokitnikiem 750 ml BIO MOŠTÁRNA HOSTĚTÍN
Skladem (expedice 1-5 dní)
16,88 zł
Organiczny
Beutelsbacher napój organiczny kokos-ananas 0,2 l + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
8,23 zł
Wskazówka
Nektar brzoskwiniowo-jabłkowy - Fructal 200ml + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,67 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
