Nomina - kaszka wieloziarnista - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1530kJ/360kcal |
| Tłuszcze | 2,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,50g |
| Węglowodany | 68,00g |
| w tym cukry | 1,00g |
| Błonnik | 9,10G |
| Białka | 12,00g |
| Sól | 0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190148 |
Kasza kukurydziana - bezglutenowa owsianka błyskawiczna - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,96 zł
Kasza jaglana błyskawiczna - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,11 zł
Owsianka probiotyczna WANILIOWA - Vegan -Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Płatki owsiane gruszka i cynamon 4x75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,91 zł
Ovesná kaše Collagen - Mango, maracuja - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Kasza gryczana z kiełkami i orzechami pekan bezglutenowa - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,05 zł
Owsianka czekoladowa z pomarańczą i probio bez mleka. 60g TOPNATUR
Momentálně nedostupné
3,89 zł
Kasza gryczana błyskawiczna - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,56 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
