Kasza ryżowa - bezglutenowa - Naturalna 200g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1464kJ/351kcal |
| Tłuszcze | 0,40g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0g |
| Węglowodany | 74,00g |
| w tym cukry | 0g |
| Błonnik | 1,30g |
| Białka | 8,80g |
| Sól | 0,01g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.2 kg |
| EAN: | 8595617907887 |
Nomina - kaszka sorgo - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,26 zł
Inst. owsianka kukurydziano-ryżowa. bezprzewodowy 200g POEX
Skladem (expedice 1-5 dní)
7,13 zł
Kaše z klíčeného ovsa a quinoy s JABLKEM A SKOŘICÍ - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,10 zł
Miska energetyczna owsianka - WEGAŃSKA - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Owsianka OMEGA3 bezglutenowa z rokitnikiem - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,86 zł
Protein shake vanilka bez lepku - Top Natur 30g
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,53 zł
Owsianka Omega3 z czekoladą i orzechami nerkowca, bezglutenowa. 65g PÓŁMIKS
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,78 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
