Nomina - owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Płatki owsiane możesz przygotować według własnych upodobań. To od Ciebie zależy, czym doprawisz sos i jak gęsty chcesz go uzyskać. Wybierasz czym go dosłodzić i jak słodki będzie.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1560kJ/369kcal |
| Tłuszcze | 4,00g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,80g |
| Węglowodany | 68,00g |
| w tym cukry | 1,00 g |
| Błonnik | 6,40 g |
| Białko | 12,00 g |
| Sól | 0,02 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.3 kg |
| EAN: | 8594010190131 |
Miska energetyczna owsianka - WEGAŃSKA - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Kasza ryżowa instant 180g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
6,34 zł
Probio kaše čokoláda s proteinem bez lepku - Top Natur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Owsianka probiotyczna TRUSKAWKA I BIAŁA CZEKOLADA -Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Nomík - owsianka zbożowa - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,71 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
