Owsianka bezglutenowa z mango i chia - Naturalna 80g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Opis szczegółowy produktu
Jednorazowa, bezglutenowa owsianka z mango i nasionami chia, słodzona surowym syropem z agawy. Sposób przygotowania: Zalać 180 ml wrzącej wody lub mleka, natychmiast dokładnie wymieszać, odstawić na 5 minut.Wartości odżywcze
| Wartość energetyczna | 1490kJ/356kcal |
| Tłuszcze | 6,50g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,90g |
| Węglowodany | 62,40g |
| w tym cukry | 28,80 g |
| Błonnik | |
| Białko | 7,80 g |
| Sól | <0,1 g |
Parametry dodatkowe
| Kategoria: | Owsianka |
|---|---|
| Waga: | 0.08 kg |
| EAN: | 8595617903995 |
Ovesná kaše Collagen - Mango, maracuja - Semix 55g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,50 zł
Owsianka probiotyczna SOLONY KARMEL - Topnatur 50g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Kaše z klíčeného ovsa a quinoy s JABLKEM A SKOŘICÍ - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
3,10 zł
Owsianka probiotyczna KASZTAN - Wegańska - Topnatur 60g
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Ovesná kaše se sníženým obsahem cukru - Semix 65g
Skladem (expedice 1-5 dní)
2,80 zł
Płatki owsiane gruszka i cynamon 4x75g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Dočasně nedostupné
9,91 zł
Owsianka LOW CARB Pistacja - Topnatur 50g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
5,06 zł
Owsianka probiotyczna KOKOS Z BELGIJSKĄ CZEKOLADĄ - Vegan - Topnatur 60g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
4,58 zł
Nomina - pyszna owsianka - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
11,54 zł
Nomina - kaszka sorgo - Nominalna 300g + Při koupi 12 a více kusů 3% Sleva
Skladem (expedice 1-5 dní)
9,26 zł
Opinie
Bądź pierwszą osobą, która napisze opinię do tego produktu.
